Prekių pristatymas

 Pristatysime užsakytas prekes per 2 - 14 kalendorinių dienų, po apmokėjimo gavimo (jei nenurodyta kitaip). Prekės bus atvežtos iki pat Jūsų nurodyto adreso durų, į bet kurį Lietuvos miestą ar gyvenvietę, o pristatymo laikas bus suderintas su Jumis iš anksto telefonu.

 

Prekės pristatomos gamyklinėje pakuotėje, dalinai surinktos. Kaip papildomą paslaugą galima užsisakyti įrangos surinkimą bei pirminį sureguliavimą. Šios paslaugos kaina kiekvieną kartą individualiai derinama su Pirkėju.

 

Norint, kad užsakymas būtų įvykdytas, Jūsų pageidaujamu laiku, prieš užsakant prekę susisiekite su mumis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba telefonu: +370 620 72324

 

Prekių, kurių svoris viršija 30 kg., iškrovimu privalo pasirūpinti Pirkėjas. Prekės pristatymo metu, Pirkėjas privalo kartu su transporto įmonės ar Pardavėjo atstovu, patikrinti siuntos būklę ir, pastebėjus siuntos pažeidimus, juos nurodyti siuntos pristatymą patvirtinančiame dokumente. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius siuntos pristatymą patvirtinantį dokumentą be pastabų, laikoma, kad perduota siunta yra be defektų.

 

Pristatymo kainos:

 

Prekių kataloge prekių kainos nurodytos be pristatymo, t.y. Pirkėjui pačiam atsiimant užsakytas prekes iš sandėlio Kaune.

 

Pristatymo kaina kiekvieną kartą individualiai derinama su Pirkėju.

 

 

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš UAB „Notanda“ sandėlio Kaune, Piliakalnio g. 1, darbo laikas: I-V 08:00 – 17:00. Prekių užsakymo metu Jums reikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Atsiskaitoma bankiniu pavedimu pagal išankstinio apmokėjimo sąskaitą arba grynaisiais pinigais. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

 

 

Dėmesio: prekes, už kurias buvo apmokėta išankstiniu pavedimu, gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).