Apie mus

 

Pagrindinė UAB „Notanda“ veikla – prekyba medienos ir metalo apdirbimo įranga. Siūlome virš 1000 pavadinimų įvairių medžio ir metalo apdirbimo staklių, įrangos dirbtuvėms, namų meistrams, gamybos įmonėms ir kt. Mūsų siūlomų prekių asortimentas nuolat plečiasi. 2010 m. tapome Austrijos koncerno PWA atstovais Lietuvoje, įgijome teisę platinti „Bernardo“ prekiniu ženklu pažymėtą įrangą ir atlikti šios įrangos techninę priežiūrą bei aptarnavimą. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo pirkėjams ko gero plačiausią Lietuvoje medžio ir metalo apdirbimo staklių, bei joms skirtų priedų asortimentą.

 

Sėkmingo mūsų darbo prielaida - mes parduodame tik kokybišką produkciją, teikiame patikimas garantinio ir pogarantinio serviso bei profilaktinės priežiūros paslaugas, operatyviai priimame užsakymus ir greitai pristatome prekes.

 

Visoje aptarnavimo sistemos grandinėje, pradedant nuo užsakymo priėmimo momento ir baigiant prekės pristatymu, dirba patyrę ir paslaugūs darbuotojai, kurie ne tik greitai išspręs visus rūpimus klausimus, bet ir padės surasti optimalų sprendimą, renkantis Jums reikalingą įrangą.