Prekes esančias sandėlyje pristatysime 48 darbo valandų laikotarpyje. Jei užsakymo metu prekės nėra sandėlyje, pristatymo terminą suderinsime individualiai. Norint, kad užsakymas būtų įvykdytas Jūsų pageidaujamu laiku, prieš užsakant prekę susisiekite su mumis el. paštu: info@irankiaimeistrui.lt, arba telefonu: +370 620 72324

Užsakius pristatymo paslaugą, prekės bus atvežtos Jūsų nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą ar gyvenvietę. Prekių, kurių svoris viršija 30 kg., iškrovimu privalo pasirūpinti Pirkėjas. Prekės pristatymo metu, Pirkėjas kartu su transporto įmonės ar Pardavėjo atstovu privalo patikrinti siuntos būklę ir, pastebėjus siuntos pažeidimus, juos nurodyti siuntos pristatymą patvirtinančiame dokumente. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius siuntos pristatymą patvirtinantį dokumentą be pastabų, laikoma, kad perduota siunta yra be defektų.

Pristatymo kainos:

Prekių kataloge prekių kainos nurodytos be pristatymo mokesčio. Pristatymo kaina, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo ir apmokėjimo už prekes būdo, pridedama prie prekių krepšelio sumos.

Už prekes atsiskaitoma apmokant interneto banku naudojantis mokėjimo inicijavimo paslauga, bankiniu pavedimu pagal išankstinio apmokėjimo sąskaitą arba grynaisiais ar banko kortele, apmokant kurjeriui prekių atsiėmimo metu.

Prekių grąžinimas:

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.